| Bisbiavatar12 a întrebat:

Berea fara alcool ingrasa? Argumentat. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ce argument vrei ma, ingrasa sau nu ingrasa, ce sa argumentezi? Doamne, v-a tampit bac-ul ala de tot.

| Bisbiavatar12 explică (pentru Adry05):

Ce e asa de greu? Daca ingrasa argumenteaza de ce iar daca nu din nou argumenteaza de ce, nu e bine sa stii niste lucruri fara sa stii de ce se intampla

| Adry05 a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Pai e greu fiindca e ilogic ce ceri. De unde sa stiu eu cum te ingrasa si de ce te ingrasa, te ingrasa pur si simplu sau nu.

| Bisbiavatar12 explică (pentru Adry05):

"de unde sa stiu eu" pai fratele meu, aici e problema, daca nu stii despre ce e vorba de ce sa raspunzi?

| Adry05 a răspuns (pentru Bisbiavatar12):

Si inca o problema, sunt fata, deci nu ma lua cu "Fratele meu". Intr-adevar, sunt multi baieti cu numele Adri si o floare la avatar. Pot sa-ti raspund daca ingrasa sau nu, nu trebuie sa-ti fac eseu argumentativ pe asta. Tu ai niste cerinte absurde, nu e vina noastra, dupa cum vezi nimeni nu ti-a raspuns cu ce vrei, asa ca nu e vina mea, e vina intrebarii tale prostesti.

| RAY a răspuns:

Nu,alcoolul ingrasa

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti as zice daca ingrasa sau nu, dar nu am argument asa ca tac

| Bisbiavatar12 explică (pentru suntserios):

Ok, atunci raspunde fara argument happy