| IisusChristos a întrebat:

Bunã ziua, de doua zile am primit o lovitura de picior in femur, si acum simt o durere puternica cand imi folosesc muschiul respectiv, pot sa stau pe piciorul respectiv, nu ma doare deloc, dar cand il indoi sau folosesc muschiul in orice fel, ma doare ingrozitor, stiti cumva despre ce ar putea fi vorba? Am auzit ca doar mi-a fost "batucit" muschiul si ar trebui sa nu ma mai doara in 2-3 zile, dar nu stiu ce sa zic.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"ar trebui sa nu ma mai doara in 2-3 zile"

ai dreptate

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat