| midoredia33 a întrebat:

A facut cineva operatie de deviatie de sept la sectia ORL a vreunul spital din RO? Eu am aceasta problema si as dori sa stiu cat costa, sau daca se face gratuit daca mergi cu trimitere... cum e? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mergi la un medic orl cu trimitere de la medicul de familie. Daca medical specialist spune ca iti trebuie operatie, atunci nu te va costa nimic, decat plicul ramanesc, care este in functie de localitate, spital si maretia medicului.

| midoredia33 explică (pentru neutrino):

DA, corect... spaga sfanta laughing MULTUMESC