| anonim_4396 a întrebat:

Acum 2 zile mi-a venit ciclul si in seara asta am observat pe tampon niste viermisori...ce as putea sa fac? mie prea frica sa merg la medic

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva!
Poate ca viermisorii (oxiuri) au ajuns pe tampon din anus. Oricum trebuie sa mergi la medic.

| Rachetul a răspuns:

Medicul e cel mai potrivit

| imyourdestiny2 a răspuns:

Cati ani ai? Ce fel de "viermisori"? Daca e ce cred eu, nu sunt viermisori cum le spui tu, ci ceva gen sange coagulat. daca chiar sunt viermisori, du-te la doctor, mai bine mai devreme decat mai tarziu.

| 12345Anonim a răspuns:

Stai linistita e sange coagulat!

| AmaliaAmi a răspuns:

Nici eu nu am mai auzit de asa ceva.Dar nu ar trebui sa astepti pentru ca poate dupa aia ajungi la alte probleme.Mai bine dai o fuga pana la un medic.Nare de ce sa iti fie frica.Te pup, si cu curajhappy