| Rares311 a întrebat:

Acum vreo saptamana,cand jucam fotbal cu baietii, am ridicat piciorul foarte sus dupa o minge si deodata am simtit o durere in coapsa. Cred ca m-am intins prea tare si am facut o intindere. Apoi, in timpul scolii nu am avut probleme, a venit ziua de ieri, sambata, m-a apucat o durere in zona incheieturii de unde porneste piciorul. Am jucat fotbal cu durere cu tot, iar acum m-a apucat o durere si mai mare. Nu cred ca trebuia sa fac efort, cred ca din cauza asta ma doare mai tare. As vrea sa stiu in primul rand ce problema am, si in al doilea cum sa o tratez. Ma scuzati ca nu vorbesc in termeni corecti, dar inca am 15 ani si nu ma prea pricep happy. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreeaaaaaaaaa a răspuns:

Ai miscat brusc piciorul, nu i nimic. Funda?

| Rares311 explică (pentru Andreeaaaaaaaaa):

Nu la raspunsuri din astea ma asteptamhappy