| ScLiFoSeL a întrebat:

Am 12 ani si am 1.65 si 46 kg.Credeti ca sunt prea grasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gossipgirlxoxo a răspuns:

Si daca iti spun ca esti slaba\grasa cu ce te ajuta? Conteaza sa te simti tu bine in pielea ta. xoxo

17 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nubig grin Esti perfecta asa love struck

| Zambet a răspuns:

Obeza frateee.ar trebui sa ai 30 de kg.laughing. Doamne fereste ce copii not worthy

| deea_1980 a răspuns:

Si eu am 13 ani si tot 1, 65 si 46 de kg, si ma vad grasuta dar toata lumea zice ca nu-s. nu mai pune intrebari de genu` asta aici, conteaza sa te vezi tu slaba sau grasa.si in plus nu vezi ca te-au luat la misto?

| Nuuu a răspuns:

Imensa!

| Nuuu a răspuns:

De la 12 ani iti faci probleme cu greutatea?

Trist.

| Cryssy a răspuns:

La inaltimea ta nu esti grasa.

| Ramina a răspuns:

Nu esti grasa deloc tongue

Mentine`te asa.esti perfecta pentru varta ta.winking

Si eu am tot 12 laughing si am 50 kg.si tot slaba ma vad laughing. cum sa fii grasa.

Nu`ti mai bate capul cu silueta ca arati foarte bine tongue

| GiuliaTamas a răspuns:

Eu am tot 12 ani dar eu nu sunt prea dezvoltata si am 31 de kg am o prietena mai mica decat mine cu un an daca ai vedeao zici ca ea este mai mare decat mine laughing este super dezoltata si are greutatea ta daca si tu esti dezvoltata bine-i tongue

| @@ a răspuns:

Da
esti enormastraight face
pune mana si slabeste pana o sa ajungi ca amy winehousewinking
frate copii din ziua de azioh go on

| @@ a răspuns:

Zambet esti xerox?

| scumpik a răspuns:

Nu cred ca esti grasa deloc.la inaltimea de 1. 65 ar trebui sa ai cam 50-55 de kg.deci nu-ti face griji arati foarte bine asa cum esti.cu timpul te vei mai dezvolta.

| As_2479 a răspuns:

Nu, la inaltimea ta e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai slabeste un kg si poti deveni fotomodel.

da' serios acum, tu te consideri grasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nope... esti nuam bunatongue

@Nuuu... daca nu de acum de cand raised eyebrows. la 30 de ani cand e prea tarziu. zau asa...

bye-bye wave :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce slabanogggg de copchil esti fomista nu-ti da maicata sa mananci acasa?

| denyelle a răspuns:

Nuuuu

| Himura a răspuns:

Nu, nu cred. eu am aproximativ aceeasi inaltime si 53 kg. Insa, te rog sa ma ierti, dar in schimb, cred ca nu asta ar trebui sa te preocupe la varsta asta.