| Mihaela_5169 a întrebat:

Am 15 ani, 1.62 inaltime si 51 kg.Credeti ca sunt prea grasa?

Răspuns Câştigător
| `KiddO` a răspuns:

Omg! kiss1 nu e o greutata mica pentru inaltimea ei! Godness cum poti sa zici asa ceva?! eu am in jur de 1'65 si 48 kg! doctorul a zis ca sunt ok *dar totusi ar mai trebui sa iau ceva in greutate dar tinand cont ca eu fac sport 24/7 (24/7 vorba vine) e cam greu* dar repet a zis ca e OK! si tu esti ok miha!

5 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

DELOC eu am 1, 64 si 55 kg.si vreau sa dau jos vreo 2 kg.Esti chiar perfecta. Nu-ti mai face griji.

| kiss1 a răspuns:

Buna' draga mea'
ESTI SUBPONDERAL
(ai o greutate prea mica pentru inaltimea ta)

Greutatea ta trebuie sa se incadreze intre 52. 5 si 65. 6 kg

| Miruna_7873 a răspuns:

Nu.
La inaltimea ta esti perfecta;*.
Idealul ar fi de 52 de kg deci nu ai de ce sa te ingrijorezi.

| stefangeles a răspuns:

MDEA esti o scroaf! Baga cura si fitneslaughing

| Mara15 a răspuns:

Nu deloc.Pentru varsta ta e chiar foarte nomala greutatea.