| mrman a întrebat:

Buna am 15 ani si 85 de kilograme sad
Daca imi puteti spune ce sa fac ca sa slabesc repede si daca se poate fara prea mult sport pentru ca nu prea am timp Multumesc Frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Giinger a răspuns:

Wow! Alearga mult! In fiecare zi cate o ora sau doua. Si mananca regim(fierturi, supite, paine integrala...) etc. Si fara dulciuri prajeli carne de porc (numa ide pui e recomandata) si chipsuri cartofi prajiti sau altele! Daca vrei sa slabesti repede trebuie sa ai vointa putere si o alimentatie ultra sanatoasa. Tine regimul cel putin 6 luni si ai sa vezi ca o sa fie binehappy prea repede nu poti slabi asa ca nu are rost sa stai in stres ca se declanseaza glanda tiroida si atunci te poti...in el regim. happy
big hug numai bine:*tin pumnii!^^

| mrman explică (pentru Giinger):

Multumesc! cipsuri nu consum nici carne de porc si nu sunt stresat supe consum si fructe, sport fac(footbal) si sunt si inalt, burtica nu prea am dar vroiam sa mai dau jos

11 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Cam 85 de kg am și eu
ce înâlțime ai?

| VladimirPutin a răspuns:

Lasă că-i bun așa

| ell3ny a răspuns:

Te-as putea ajuta daca vrei cu adevarat big grin

| mrman explică (pentru ell3ny):

Nu multumesc am ascultat ce a zis catauk si pe bune nu mai am nici-o problema dar multumesc oricum

| soupflood123 a răspuns:

Mananca mai des si cate putin--dar mai multe fructe si legume si cereale/paine integrale, si bea mai multa APA...cam 3 litri pe zi. Sper sa te ajute sa te simti mai bine.

| soupflood123 a răspuns:

Ai uitat sa scrii ce inaltime ai; oricum daca esti energic si te simti bine nu are rost sa slabesti doar ca sa arati mai bine.

| mrman explică (pentru soupflood123):

Energie am si ma simt si bine dar burtica vreau jos cu ea

| reanu a răspuns:

Fara sport doar cu pastile sau regim nu ai sa slabesti NICIODATA

| alextro a răspuns:

Želite postati kao što je ovaj?
http://www.stopfinger.com/goods_c3BlY19pZAk2NjE0.html