| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si am o problema. Intr-o zi m-am trezit pe la 10 11 dimineata si totul era foarte bine pana cand m-am pus inca un pic sa ma odihnesc inainte sa ma ridic din pat. Atunci dintr-o data tot corpul parca amortise. Mainile nu mi se mai miscau si cand am vrut sa vorbesc nu mai puteam... Dupa 5 secunde totul a revenit la normal si am fost ok n-am mai avut absolut nimic. Acum sunt nu pic cam speriat deoarece nu mi sa mai intamplat pana acum. Stie cineva ce poate fii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Helly1226 a răspuns:

Mergi la doctor si fa-ti niste analize. Probabil ai lipsa de vitamine.

3 răspunsuri:
| danyel2012 a răspuns:

Treaba e ca au dormit prea mult si ai amortit stand mult timp in pat, mi s-a intamplat si mie

| DenissxD a răspuns (pentru danyel2012):

Serios eu zic ca mia amortit tot corpul mainile si parca si picioarele nu le mai simteam

| NutelaLover a răspuns:

Mergi la doctor.Cine stie, poate ai probleme.