| bambollaazarya a întrebat:

Buna am 22 de ani si traiesc in Italia cu parintii de 6 ani si as vrea sa imi fac operatie la nas dar problema e ca nu cunosc pe nimeni si nici un doctor nimic. daca cineva stie sau a facut aceasta operatie as fi f recunoscatoare daca m-ati ajuta cu mai multe detalii de clinici unde sa merg, de doctori si la cam cat m-ar costa operatia.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite parerea cuiva care a facut "sapaturi" ca sa gaseasca cei mai buni doctori si proceduri, pe un forum:
http://www.roportal.ro/discutii/ftopic1844-10.html

| Roby67 a răspuns:

Cum palaria mea sa cunosc eu doctori si clinici din Italia. Daca ai cauta putin in internet ce chirurgi de infrumutesare se afla in apropierea ta, gasesti cu siguranta. Cat te costa poate spune numai chirurgul dupa o examinare. Ceea ce pot sa spun eu este ca o operatie de modificare a nasului nu este nici usoara nici ieftina.

| bambollaazarya explică:

Eu vreau un doctor bun in romania nu vreau sa il fac in italia pentru ca costa f mult.