| Mbea a întrebat:

Am o mare rugaminte la toata lumea de aici, am o mare problema o prietena a facut o rinoplastie operatia a esuat, regreta foarte mult si vrea sa fie cum era inainte sa faca aceasta operatie, cum o putem ajuta?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si operatie esuata si atatia bani cheltuiti.Ca sa fie ca inainte va trebui facuta alta operatie si implicit alti bani.Nu cred sa mai poate reveni la vechea forma a nasului.Asa e cand nu aveti pe ce arunca banii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Rinoplastia nu e o operatie de calculator sa faca undo. Solutia e alta operatie la un medic care chiar stie ce face... asta da mai poate face ceva

| Bolocan_Angi_1990 a răspuns:

Buna! Poti afla mai multe despre rinoplastie aici http://drnitescu.ro/rinoplastia/

| Mbea explică:

Un neneorocit a manipulato tatal ei a murit ea avea incredere in el si asa a nenorocito