| alexanonymus a întrebat:

Am astm bronsic! Imi poate spune si mie cineva ce tratament sa iau ca sa scap de el?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nimeni in afara medicului nu iti poate da un tratament, nu este o banala raceala, este o boala destul de pacatoasa si netratata corespunzator, vei avea de suferit.
Din pacate stiu ce vorbesc pentru ca si eu ma aflu in situatia tasad
Cum ai aflat ca ai astm bronsic? cine ti-a dat acest diagnostic trebuie sa iti dea si tratament.
Nu lua tratament dupa ureche.
Asa ca, fuguta cu mami la medicul de familie si apoi la cel de specialitate si fa tratamentul corect!
O seara bunahappy