| Anna17789 a întrebat:

am auzit ca tinctUra de marar este buna pentru cresterea sanilor.
Trebuie sa ne consulte neaparat doctoru inainte?
Chiar da rezultate?
Sti asa in mare ce pret ar avea la plafar?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Tinctura de marar nu are nici o legatura cu cresterea sanilor.

| redrooose a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa consulti un medic, insa trebuie sa stii ca nu da intotdeauna rezultate. Depinde de corpul tau: daca asa trebuie tu sa fii d.p.d.v. genetic nu prea mai ai ce sa faci, insa daca corpul tau nu a ajuns la maturitate, nu a crescut cat ar fi trebuit ai mari sanse sa mearga. Incearc-o, insa nu-ti fa iluzii: poate functiona sau nu. Cat despre pret, nu cred ca trebuie sa dai o avere happy

| Anna17789 explică:

Are vre, un efect advers?