| ღ..*Addelly*ღ.! a întrebat:

Intrebare pentru persoanele de sex feminin!
Sunteti multumite de sanii vostrii?
A-ti folosit ceva, pastile pentru cresterea sanilor? au dat rezultate?, sau am auzit de tinctura de marar parcabig grin ca este buna pentru cresterea sanilor. a-ti incercat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Atata timp cat sunt sanatosi, sunt multumita.

cami
| cami a răspuns:

Cum sa nu. Nu ma deranjeaza, nu-i deranjez. Daca esti cumva complexata, ca-i ai prea mici-stai linistia, nici cele cu ei imensi nu sunt prea fericite,+ ca intre timp se lasa, iar baietiilor le place forma de mar, nicidecum de para.
PS: Nu te lega la cap, daca nu te doare.

lolita
| lolita a răspuns:

In adolescenta eram complexata dar am invatat sa traiesc cu ei happy, dupa parerea celorlalti iti pot zice ca sunt perfecti.

| Ea.e. a răspuns:

Nu lua pastile.Intr-un caz incearca tinctura de marar si daca e mai contacteaza-ma si pe mine, ca si eu m-am gandit sa incerc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca are efect mararul, stiu mai multe adolescente care au luat dar nu se vede nicio imbunatatire.Si oricum, chiar daca ar fi, nu se constata decat pe durata in care se iau semintele, atat.

| Ionut19 a răspuns:

O ruda de-a mea a cumparat ceva pastile de pe http://breastfast.ro/