| Maria_7906 a întrebat:

am facut testul dupa o saptamana si a iesit negativ dar menstruatia tot nu mi-a venit.azi m-a durut ff rau capu. ce pot sa mai fac. mi-e frica sa merg la doctor.sunt mai mult ca sigura ca nu poate sa fie vorba de o sarcina pentru ca ne am protejat de fiecare data nu cred ca ar putea fi ceva, dar dc intarzie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| bobby_7474 a răspuns:

dereglari hormonale,sau alte probleme ginecolo.,insa stiu f multe femei care primavara au aceleasi probleme, am colege care in fiecare primavara au aceleasi probleme, dar bine ar fi sa mergi la un ginecolog

| katy a răspuns:

E normal sa intarzie o saptamana chiar 2, e vorba de niste dereglari hormonale, stai linistita ca iti va veni

| undercovergirl a răspuns:

Maria, bea un pahar cu vin rosu si a doua zi asteapta-te la musafiri. Enjoy happy

| annaliana a răspuns:

Stai linistita, sigur nu esti gravida. Durerea de cap poate fii de la astenia de primavara.Sau poate fii chiar un semn ca vrea sa vina. Datorita unor factori:stres,dereglari hormonale, ciclul ar mai putea intarzia, dar va veni.

| Maria_7906 explică:

Multumesc pentru sfaturi. sper ca totul sa fie bine ca deja sunt prea stresata din aceasta cauza.o sa beau vin rosu sper sa dea rezultate, multumesc mult! Sanatate!