| ColorfulRainbow a întrebat:

Am fost plinuta si am vrut sa slabesc.
Dar acum mi se pare ca am slabit prea mult.
In partea de sus sunt slaba, am claviculele proeminente si la spate oasele.
Ce sa fac?
Nu fac rau daca incerc sa ma ingras dintr`odata? Mi-ar placea sa pun cateva kg, dar nu la burtica sau picioare.
Ce imi recomandati sa fac?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ovidiu8msn a răspuns:

Nimic. Vei avea destul timp sa te ingrasi dupa nunta.

| Larsette a răspuns:

Incearca sa ajungi la greutatea de mijloc, intre cat ai avut si cat ai acum. poate atunci vei fi multumita de cum arati.