| Eva123 a întrebat:

Buna! Am luat vitamax acum o luna, acum o saptamana am luat multivitamine si minerale, iar acum mi-am dat comanda de biomed 6! Oare acesta ma va ajuta sa pun cateva kg? Ati folosit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Salata e plină de vitamine. Salatomed 7.

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns:

E o porcărie, depinde de genetica ta, încearcă să ai mai multe mese pe zi (carne, oua, paste, pâine, etc) si sport

| Eva123 explică (pentru JuliaMariJuliaMari99920):

Deja mi-a venit comanda, cine stie poate ma ajuta

| JuliaMariJuliaMari99920 a răspuns (pentru Eva123):

Să nu te alegi cu probleme, e alegerea ta

| Eva123 explică (pentru JuliaMariJuliaMari99920):

Zice ca e natural, si il pot folosi pana obtin greutatea dorita