| babaliba a întrebat:

Am o durere ingrozitoare a antebratului (radius). Ce pot face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| babaliba explică:

Rockeru intrebare mai stupida nu ti-a venit in minte?

| Marijuana187 a răspuns:

Nu stiu... poate te-ai julitlaughing

| XxD33axX a răspuns:

Pi poti tine conpresa cu spirt sau daca nu pui compresa cu vata si rachiu si mie mi s-a intamplat la fel