| unknown_5004 a întrebat:

Ce faceti? eu am o durere de cap ingrozitoare.

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Supravieţuiesc. Un algocalmin, fiolă dacă nu eşti alergică.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Si eu. Oare durerile noastre fizice au aceeasi sursa morala?batting eyelashes

| Barajag a răspuns:

Te doare din cauza ca stai mult in fata calculatorului. Ia un antinevralgic si sunt sigura ca-ti va trece.Sanatate!happy

| gigiro a răspuns:

Ai stat prea mult pe TPU ca si pe mine ma doare capul.

| nobody_9468 a răspuns:

Si pe mine ma doare undeva in partea stanga a pieptuluisad. Inimaaa!
Ma pregatesc sa plec la o aniversare, desi nu prea am chef, fiindca voi fi nevoita sa nu'mi arat durereacrying.

Bafta.

| viatadecacatt a răspuns:

La mine durerea de cap se combina cu cea de masea, foarte placut iti dai seamalaughing. in rest imi consum viata pe aici mananc popcorn, ascult muzica, stau pe TPU

| Farcas a răspuns:

Eu stau imediat ma duc la somn.Bea un ceai si i-a un paracetamol poate fi si un inceput de racealahappy

| adi4ever a răspuns:

Frec menta

| chocolatte a răspuns:

Stau pe TPU si la tv, si ma amuz de sorumea ca se chinuie sa faca un martisor sofisticat! Pofta mare @BRO

| UnuDoiTreiPatru a răspuns:

Ia un nurofenwinking

| ilovemusic a răspuns:

Si eu la felsad

| fsdfdsfdsf a răspuns:

MananQ` seminte`...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt putin trista pentru ca aseara la orea 12 am facut dragoste cu iubi meu si s-a rupt prez(dar el nu se terminase) acum luai pastila de a 2-a zi si astept! sper sa fie bine! desi mi-e km frica!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in momentul asta pap tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chocolatte, mercibatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt obosita, am alergat o ora si ceva si cand am ajuns, am cazut rupta in pat, iar acum am o lene...laughing.