| Loresweetty a întrebat:

am o intrebare destul de simpla ce sa mai fac(in afara de exercitii, fuga, regim dieta consum mare de apa)ca sa scap de celulita? cred ca am incercat tot ce e posibil dar inca mai am urme de celulita si innebunescbig grinhappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AstralConfessor a răspuns:

Masaj cu ulei special, ai incercat?

| Loresweetty explică (pentru AstralConfessor):

Am incercat un ulei cu chimen negru ziceau ca e foarte bun.dar nu chiar ai tu un ulei anume care chiar da rezultate? merci

| AstralConfessor a răspuns (pentru Loresweetty):

Stiu o maseuza care face si da are ulei special.

| Goldenboy97 a răspuns:

Totul se face cu rabdare...tongue