| LarisaM23 a întrebat:

Buna, am o intrebare pentru o prietena, ea vrea sa slabeasca aproximativ 10kg si s-a decis sa ia suplimente alimentare in special: Anghinare, Ceai Verde, Papadie, Spirulina cu Catina, e ok?
Sau ce parere aveti despre asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Dragoselgwns a răspuns:

Degeaba daca mananca mult, trebuie sa isi numera caloriile si sa manance mai putin decat arde, obligatoriu sport. Rezultatele se vad doar prin calea grea nu calea usoara

| JackR a răspuns:

Ce usor isi complica unii viata! Ce naiba, a venit primavara; in doua saptamani poate sa iasa linistita la pascut prin parcuri. Fara complicatii, fara cheltuieli inutile!

| whiteNblack a răspuns:

Îi recomand ceai verde, mult sport si să nu manance paine, dulciuri, grasimi etc! Succes!

| LarisaM23 explică:

Ea de asemene tine o diata, mananca la ore exacte si merge si la sala dar nu are rezulatate asa mari.
Din acest motiv ar vrea sa incerce si cu acele pastile.
Dar are o retinere deoarece ii este frica sa nu se ingrase mai tare dupa ce renunta la ele.