| Cristina_Carstea_1994 a întrebat:

Buna am o mare problema,am mancimi im zona talpilor pe brate si picioare... in talpi ma mananca decat noaptea,am fost is doctor si mi-a spus ca am urticarie, mi.a dat tratament si mi.e trecut pe moment dar au aparut din nou, ce as putea sa fac? Sincer este foarte deranjant!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa te duci iar la doctor si sa ii explici problema. Poate iti da un alt tratament mai eficace.

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Nu trece asa repede, urmeaza tratamentul si grija la alimentatie. Uita-te si aici: http://www.eva.ro/......ie-articol

| Cristina_Carstea_1994 explică (pentru Adrian_Mares_1972):

Multumesc frumoshappy

| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru Cristina_Carstea_1994):

Nu ai pentru ce, sper sa-ti treaca pana la urma cu vreun tratament, ai vazut probabil ca sunt cazuri(rare) cand urticaria asta poate avea episoade prelungite.

| Lov3Boy a răspuns:

Am facut un grup pe wapp ca sa ajut persoane ca tine, iti voi explica cum m-am tratat, https://chat.whatsapp.com/8gkuoivcxiwADWSREAuaK3

| Cristina_Carstea_1994 explică:

Am fost din nou si mi.a dat acelasi tratament doar ca pe lunga durata si tot nimic... zilele trecute am luat din pastilele care mi.au ramas si nimic