| lauraaaaaaaa33 a întrebat:

Am o prietena care are "dureri" frecvente ale stomacului,dar nu sunt chiar dureri,simte ca atunci cand ii e foame,ii chioraie foarte tare matele,desi mananca inainte de a se intampla asta,si mananca o cantitate normala de mancare,la inceput,a crezut ca avea colita,asa ca a baut nu stiu ce ceai,ce era recomandat coliteti si durerile au disparut pentru o scurta perioada, si cand au revenit, erau la fel. Stiti cumva ce ar putea avea? E vreun simpotm de la o infectie/boala sau raceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KeNzor2k a răspuns:

Mmm mi se mai intampla si mie asa dar cand beau apa multa laughing