| d3utzsa a întrebat:

Ce as putea sa fac sa am pofta de mancare? de la un timp nu mai pot sa mananc deloc cu toate ca imi chioraie matele de foamelaughing

4 răspunsuri:
| Alexandra_1264 a răspuns:

Bea in fiecare dinimeata ceai de coada soricelului. vei manca destul de mult dupa 2 zile cel tarziu laughing

| BogdanS a răspuns:

Am avut acum cativa ani aceeasi problema.M-am dus la medic si mi-a dat niste fiole cu fier pe care poti sa le iei cu suc sau cu ceva mai dulce.Peste 2-3 zile am inceput din nou sa mananc bine si nu am mai avut aceasta problema. Poate ar trebui sa te duci mai intai la medic si sa vezi daca este bine ceea ce ti-am spus. Poti cauta si pe internet. Sper sa te fi ajutat.

| Dania19 a răspuns:

Poti sa mergi la farmacie si sa ceri ceva medicamente pentru pofta de mancare happy o sa iti dea ceva cu B-uri acelea o sa te ajutewinking :*

| TheSecretGirl a răspuns:

Cred că ai astenie de primăvară