| Irinuca17 a întrebat:

Buna:* Am o problema care-mi da batai de cap de ceva timp. Pe parcursul anilor m-au ciupit tantarii si mi-au ramas semne pe picioare (pete). Am citit pe acest site ca e buna crema de galbenele sau alcoolul mentolat. Asa-i? Trebuie sa rezolv problma cat mai repede posibil fiindca nu pot sa port pantaloni scurti/ fuste. Multumesc din suflet!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| DimLight a răspuns:

Te-au ciupit tantarii laughing bine ca nu te-au muscat acum nici nu mai aveai picioare, aveai niste bete.n-am auzit de pete de la tantari dar cred ca ar trebui sa consulti un dermatolog