| RyuzakiKun a întrebat:

Am o problema la ochiul stang... Problema este ca pleoapa da jos se misca foarte ciudat (pulseaza cand clipesc sau pur si simplu pulseaza cand vrea ea dar cel mai des atunci cand clipesc iar cand ma uit in oglinda si observ cum pulseaza vad ca pulseaza doar intr-o zona destul de mica, in mijlocul ploapei se observa un fel de micro-contractare). Are cineva vreo idee despre ce e vorba? funda 8D

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| bulin a răspuns:

Cred ca ai stat in curent ca de hipocalcemie nu cred ca e vorba.Consulta un oftalmolog.