| NicoleSova a întrebat:

am o problema serioasa, vreau sa stiu daca e posibil sa imi fac o interventie chirurgicala faciala ( vreau sa arat fix ca prietena mea, adica sa fim gemene la fete) si as dori sa stiu cit costa asa operatie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DEBrown a răspuns:

Pretul este de ordinul miilor de euro.
Uite aici: http://chirurgiefaciala.ro/preturi_operatii_estetice_faciale.html

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Da? si daca iubitul tau te confunda cu prietena ta si i-o trage ei?
esti dusa, maica.

| eandopuncttk a răspuns:

Banui ca ai creier. adica sigur ai, dar probabil il tii acasa intr-un borcanel. asa e? vezi-ti de treaba laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce are aia si nu ai tu? de ce nu se face ea ca tine? sa va faceti identice la fete? dar minte santeti amandoua crete?

| klameteo a răspuns:

Fetele din ziua de azi...

| Mandare a răspuns:

Na, esti buna si asa.

| MrChamp a răspuns:

Ce mi-a placut mie la ea. e ca a zis ca "are o problema serioasa"! laughing Oricum asa ceva este imposibil. decat daca printr`o intamplare sunteti oarecum asemanatoare. altfel platesti o suma ( care cu siguranta nu ti-o permiti), treci printr`un chin incredibil. ca sa ce? eu zic sa faci un implant la creier!