| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o problema si am nevoie de ajutor.
Luna trecuta nu mi-a venit menstruatia si nici pana azi, ultima menstuatie am avut-o de pe 24. O alta problema e pe 17 dec, pana pe 30 am avut mici scurgeri maronii (inchis, magza), asta a inceput dintr-o seara in care am facut niste excercitii pentru abdomen, dar apoi au revenit la normal. Am fost destul de stresanta din cauza asta de pe 5 nov, deoarece am facut petting prin haineee, aveam hainele pe noi, el a ejaculat si s-au udat si pantalonii mei si m-am speriat, dar am zis ca nu are cum sa fie ceva grav si m-am linistit, dar apoi au venit acele scurgeri si apoi nu-mi mai vine menstruatia, chiar daca nu este regulat, trebuie sa-mi vina in fiecare luna, mentionez ca sunt virgina.
In ziua de 5 dupa ce-am vazut aia m-am dus la baie, m-am sters putin, doar asa, iar apoi am infasurat lenjeria intru un servetel si in afara de astea am avut si o problema la urinat si ma ustura. Stiu ca nu are cum sa fie o sarcina, dar nici nu stiu ce poate sa fie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ești la început, e normal să nu-ți vină vreo lună acum.
Legat de problema cu usturimea la urinat, fă analize că e posibil să ai o infecție urinară și cu tratament ( antibiotic ) se rezolvă.

| anonim737444 a răspuns (pentru zurick):

Si scurgerile maronii?

| anonim737444 a răspuns:

Stresata * pe 24 nov** menstruatia*