| anonim_4396 a întrebat:

Bunaa, am o problema.
Nu mi-a venit menstruatia luna trecuta si nici pana azi, este neregulata, iar luna trecuta am avut niste scurgeri maronii(gelatinoase, slab cantitative) si sunt virgina, ce poate sa fie?
Ultima mentruatie am avut o de 7 zile (ca de obicei), pe 24 nov. Mie de obicei imi vine in fiecare luna( ori pe la sfarsit, ori pe la inceput de luna)
Subliniez faptul ca am fost destul de stresata inainte de acele scurgeri, iar dupa si mai...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si care este motivul pentru care nu ai mers pana acum la doctor? Ce astepti?