| Chris2405 a întrebat:

Buna am si eu nevoie de ajutor. De ceva timp am dureri de burta, ma inteapa cand in partea stanga cand in dreapta. De vreo 3 zile imi curge lichid alburiu, iar ieri seara lichidul avea ceva maroniu chiar si putin sange. Azi dimineata nu am avut nimic pana in jurul orei 18, cand deodata a inceput sa curga abundent lichid nu stiu exact cum sa scriu sa intelegeti un maroniu-rosiatic-gri... nu stiu sa explic culoarea. Imi puteti spune de la ce ar putea fi? In ultima vreme si cand intretin o relatie sexuala cu sotul ma doare burta si cateodata incepe sa curga sange. Astept raspunsul vostru! Sper sa intelegeti ce am vrut sa scriu. Va multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Akira88 a răspuns:

Cel mai bun ajutor o sa vina din partea unui medic. discuta cu un medicul de familie sau cu un ginecolog despre problema ta. sigur o sa gasiti o solutie. cauze ar fi diverse de aceea ai nevoie de un consult mai specializat