| AsTa MiK@ a întrebat:

Buna am si eu o intrebare destul de banala.am dormit cam greu noaptea trecuta si ma doare foarte tare gatul pe o parte nu pot sa ma misc deloc. puteti sa ma ajutati cu ceva ce sa fac? stiti voi ceva? dau fundita.mersi mult kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Incearca sa pui niste varza cu miere pe partea unde te doare.
Stai mai mult culcata si nu-l folosi prea des.