| Satisfaction a întrebat:

Hey TPU...am dormit cam rau azi-noapte si ma doare gatul foarte tare...cred ca ma doare muschiul dar ala din spate adica dupa cap. Cand ma apas sau cand misc repede si tare gatul. Ceva remedii in afara de medicamente. Ceva comprese sau ceai sau nu stiu ceva de genu

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Maseaza locul cu unguent DICLOFENAC.Infasoara-te in jurul gatului cu un fular.Caldura reda mobilitatea. Poti tine un saculet cald cu sare grunjoasa!

| AdelinaC a răspuns:

Iti va trece de la sine pana a doua zi.

Răspuns utilizator avertizat