| bebeusha123 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, doresc un raspuns cat mai urgent...Tin regimul Dukan si as dori sa stiu daca pot manca pulpe de pui in punga magica de la knorr(pulpe fara piele) sunt in prima etapa a regimului(etapa de atac)...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti manca pentru ca e facut in cuptor si e scazut in calorii

| LiDa6gV a răspuns:

Da si eu am tinut e foarte bun. poti sa mananci! succes in continuare!

| bebeusha123 explică (pentru LiDa6gV):

Cat ai slabit? si in cat timp?

| LiDa6gV a răspuns (pentru bebeusha123):

6 kg intr-o luna