| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o intrebaretongue
mi-a venit ciclul km de 4-5 luni si inca mai am acea secretie vaginala >albicioasa E normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, o sa o ai toata viata, pana la menopauza.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se numește leucoree, în termen popular este cunoscută ca poale albe și nu este nimic altceva decât secreția vaginală care este absolut normală.
Pa, pa.

| alexflor87 a răspuns:

Nu este nici o problema. Este normal, dar daca te deranjeaza poti sa iti faci un ceai de galbenele si sa te speli. Poti sa faci asta de mai multe ori. Asa mi-a recomandat si mie medicul ginecolog. happy

| fluturas a răspuns:

Da, acea secretie o sa o ai toata viata big grin e f normal tongue, doarr atunci cand iti vine in cantitati mai mari sau are un miros mai deosebit posibil sa ai o infectie

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Da sa porti niste tampoane de zitongue
si eu am avut aceeasi prblematongue
urasc chestia asta