| RyanAllen a întrebat:

am si eu o intrebare, sper ca ma puteti ajuta. Acum 3 saptamani am avut un accident rutier, toata fata mi-a avut de suferit. Juliturile mi-au mers de pe fata, dar am ramas cu roseata. E ceva normal? Merge de una singura, se trage in timp, sau raman asa pe viata? puppy dog eyes Am folosit Oximed spray, praf cu antibiotic, crema de galbenele, rivanol, fucicort. Aparte ca barbia mi-e cusuta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

E piele noua, isi revine la normal.

| RyanAllen explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Eugen, iti multumesc frumos pentru raspuns happy Doamne ajuta!

| PeFuga a răspuns:

Dupa cum ai noroc sa se vindece pielea ta. Poti sa ramai cu semne, sau cu pielea cu aspect de "ars" sau poti sa te vindeci frumos, sa arati ca înainte. Numai timpul iti va da un răspuns.

| RyanAllen explică (pentru PeFuga):

Hei, mersi frumos pentru raspuns happy Pielea cu aspect de ars? Cam asa arata pe nas. doamne ajuta sa fie totul bine.