| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Ieri nu aveam nimic dar am dat cu pensula pe perete sus pe tavan colturile cu lavabil si mentionez ca am stat numai cu gatu in sus.De azidimineata de cand m.am trezit am o durere fix sub barbie cand las capul pe spate ma doare sub barbie si am impresia ca este si putin umflat..sa fie de la muschii gatului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cortex a răspuns:

Deci ieri nu aveai nimic, deci erai boschetara si ai fost la cineva acasa la furat, ai gasit o pensula frumoasa pe care ai dorit sa o substragi si cand ai vazut ca proprietarul se intoarce ai aruncat repede pensula pe tavan. Apoi ai zis colturile cu lavabil dar nu ai specificat nimic despre acestea, doar le-ai observat, ca si cum eu as spune biscuite pentru ca in momentul acesta vad un biscuite fara sa mentionez de ce am spus biscuite. Apoi spui ca ai stat numai cu gatul in sus.Eu iti sugerez sa nu mai consumi droguri, uite in ce hal vorbesti.