| Roxana005 a întrebat:

Am si eu o problema. Luna aceasta nu mi-a venit menstruatia si nu stiu din ce motiv deoarece sunt si virgina.Va rog sa imi spuneti si mie cateva motive pentru care nu iti vine menstruatia deoarece eu stiu ca daca esti insarcinata nu iti vine, dar in cazul meu nu este posibil.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Alexuta921 a răspuns:

Buna!
Daca esti in primii ani de ciclu asa se intampla, are nevoie de timp pentru a se regla nu iti face griji asa am patit si eu. Dupa numai ai problema asta.