| Săriceeluu a întrebat:

Mi-a venit menstruația prima oară în septembrie,iar de atunci mă chinui,deoarece nu mi se reglează.O lună îmi vine, o lună nu. Există vreun motiv pentru asta?

2 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

La inceput asa e, e mai greu pana cand ti se regleaza. Trebuie doar sa astepti. N'ai ce face, asta ewinking

| Miihaelaaa a răspuns:

Primii ani asa se intampla la multe fete, dar cu timpul o sa se regleze. Eu tot am avut astfel de probleme si am fost la doctor si asa el a spus.