| Ioan_Dinus_1994 a întrebat:

Am si eu o problema mare! am foarte multa matreața si nu stiu cum să scap de ea am incercat orice: de la samponuri pana la otet si alte chestii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Foloseste Head & Shoulders si lasa 5-6 minute samponul pe cap apoi sa te clatesti! Bafta!

3 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Poate ai dermatita seboreica. Consulta un medic

| B3B3NI a răspuns:

La mine cand dau cu mana in cap zici ca e viscol happy

| Idontcare69 a răspuns:

Poate nu te clatesti bine. Ramane sampon si se formeaza matreata.