| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu cateva pareri in legatura cu picaturile pentru. ochi Visine; adica vreau sa stiu (de la cineva care chiar a folosit, sau de la un medic) daca chiar functioneaza, daca au aparut ceva efecte secundare s. a. ~~~dau funda~~~

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Eu folosesc din cand in cand! Sunt foarte bune si iti face retina alba! Iti dispar toate vinisoarele acelea de sange care se mai sparg si iti limpezeste ochiul! Prima data o sa te cam usture putin dar dupa aceea nu mai simti!

2 răspunsuri:
| sy46 a răspuns:

Mi-au fost de ajutor; aveam ochii uscati si rosi intr-un timp...Visine mi-a rezolvat problema happy. Nu a avut niciun efect secundar

| lumiganlatisse a răspuns:

Si voi sunteti frumoase ,

LUMIGAN te ajuta sa ai cele mai frumoase gene:densitate si lungime,colorit intens.Va invitam pe websit: http://www.lumiganlatisse.co.cc/