| anonim_8413 a întrebat:

A folosit cineva Metronidazol comprimate? Daca da, ce efecte secundare a-ti avut? Si dupa cate zile au aparut efectele secundare?happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Felix65 a răspuns:

Am folosit acest medicament,este foarte bun,iar eu personal nu am suferit efecte secundare! Poti sa ai toata increderea in el, fireste, daca ti-a fost indicat de specialist!

| negru30 a răspuns:

Sincer eu puneam in acvariu la pesti - este fff bine sa pui o pastila cand schimbi apa si putina sare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am folosit si nu au avut niciun efect secundat!