| Alinaalian1234 a întrebat:

Aveam multe cosuri pe fata si de ceva vreme ma duc la biserica miercurea si preotul ma miruieste in timpul slujbei. Si am observat ca mi-au mai trcut credeti ca e de la mir?
FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Mirul este fff bun pentru ten - daca ai credinta

| TommyHilfiger a răspuns:

Posibil, adica nu stiu. Poate te-a ajutat Dumnezeu, sau ai devenit matur/a si ai trecut de pubertate.

| intelectualul a răspuns:

Ma indoiesc...

| LollyPoop a răspuns:

Pai te-ai dus la biserica...asta inseamna ca Dumnezeu a vazut ca esti credincioans/a si as ca tia indeplinit o dorintahappy

| Cinesafie a răspuns:

Eventual ceea ce e in mir iti face tie bine la ten, nu le crede toate astea cu dorinte indeplinite laughing.

| Bubbchac a răspuns:

Mirul bun pentru ten daca ai credinta? straight face Cat de stupid. Ce mai mare prostie sa crezi in asta. laughing

| Aylee a răspuns:

Posibil mirul sa aiba oarecum un factor benefic asupra cosurilor tale.

| Adriiiii a răspuns:

Probabil. Daca e mir sfant cred ca da. Bine ca ti-au trecut.

| Dumnezeul a răspuns:

Daca tu crezi ca este de la mir, este de la mir! CREDITA E TOTUL!

| ajutatoruldinumbra a răspuns:

Draga anonim(a), cu ce te miruieste preotul?

| ajutatoruldinumbra a răspuns:

@PetreConstanta, asa se zice si despre sperma

| Dvg_Damaschin_1992 a răspuns:

Cea mai mare prostie care am auzit-o laughing))

| senna1 a răspuns:

Buna! Cred ca e de la mir pentru ca e sfant... E bine ca au disparut.