| anonim_4396 a întrebat:

Azi am mancat din gresealam ketchcup expirat dar nu am patit nimic.Nu am stari de voma sau altceva dar ma duc des la baie si nu am diaree. Ce am? Pot sa vomit? Sper ca nu!cryingFundoi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Ai putea lua Redigest

| Jenny23 a răspuns:

Daca te duci la baie mai des, inseamna ca organismul elimina toxinele alea, pana maine s-ar putea sa-ti treaca dar daca iti apar niste bube pe piele ai grja si du-te la doctor, stai linist ca poate nu ai sa vomiti.

| adi4ever a răspuns:

Daca nu ai murit pana acum, nu ai ce altceva sa patesti

| Dariii a răspuns:

Nu ti se intampla nimic stai linistitoh go on
winking

| SNIPƎR a răspuns:

Nu ai nimic si eu am patit la fel doar ca, cateva zile o sa mergi des la baie, fundita plz.

| tpb a răspuns:

Salut,
Depinde de organism,daca esti mai rigid sau esti o fire puternica s-ar putea sa nu patesti nimic,dar daca esti mai sensibil s-ar putea sa apara cateva bube pe piele, incearca din toate rasputerile sa NU te scarpini sau sa NU le spargi, deoarece puroiul se raspandeste.
Sper ca te-am ajutat.
Pa pa.

| tripleM a răspuns:

Nu ai nimic... poti sa mananci cate ceva si daca termenul de valabilitate a expirat de 1an de zile...eu am incercat si uite ca sunt intreglaughing. N-ai nimic stai relax.Bafta!

| anducool a răspuns:

Pai daca faceai toxinfectie alimentare aveai diaree si stari de voma. Dar din moment ce doar mergi des la baie nu cred ca e vorba de ceva importantbig grin funda?tongue

| ahilles a răspuns:

Daca intr-o saptamana nu iti revii eu iti sugrez sa mergi la medicul de familie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii ce trebuie sa iei? Bezoar din stomacul unei capre! Ai invatat de la prof. Snape! Te-a trecut la Potiuni?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna! mi-ati dat raspunsuri bune dar nu stiu pe care sa il aleg!