| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-a venit menstruatia. Ceea ce ma ingrijoreaza este ca mi-a venit mai devreme cu 10 zile. Mi a venit foarte putin si mai maroniu si nici nu s au patat chilotii. Voua vi s-a intamplat? Credeti ca e o problema? Mentionez ca sunt virgina.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GoldenZenith a răspuns:

De obicei se intampla chestii de genul in timpul ovulatiei sau imediat dupa. Stai linistita, e ceva normal. Totusi, daca se mai repeta mergi la medic.

3 răspunsuri:
| Akihito a răspuns:

Ce varsta ai?

| anonim_4396 explică (pentru Akihito):

Am 12 ani. Nici nu am ciclul regulat. Mi a venit la 11 ani

| Ioana74ses a răspuns:

Nu cred ca este ceva grav, intr-o zi dintr-o data m-am trezit cu cu pantalonii plini de sange...ciclul mi-a venit dupa 2 sapt de la incident