| Katoteshika a întrebat:

Ca orice fata as vrea sa slabesc... vreo 3-4 kg..Cum as putea sa slabesc usor si rapid facandu-mi abdomenul de invidiat si soldul (bazinul) daca se poate...mai mic.
Multumesc frumos!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SorinaBecky a răspuns:

Pai, in primul rand ar trebui sa nu mai mananci alimente ce au multe calorii, apoi sa faci sport, abdomene genofleziuni, flotari, sa urci scari chiar cate 3 deodata daca poti etc. Astea ar fi in mare :3. As dori si o funda :3 happy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, să combini corect alimentele, hidratare și practică un sport de masă.
Pa, pa.

| gingergirl1 a răspuns:

Hello,si eu m-am pus pe slabit laughing M-am ingrasat cred ca 2 kg in week-end straight face
In fine, le dau dau foarte usor jos daca vreau laughing Am facut azi(si ieri in total) vreo 200 de abdomene, daca nu mai mult thinking Si m-am pus pe ceaiuri (recomnad ceaiul verdewinking Ajuta la slabit.
Ca sa dai jos trebuie sa faci sport si mai precis abdomene pentru bazinwinking
Succes!hee hee