| Mogiojojo a întrebat:

Ca sa ma duc la o clinica cu laser sa imi scoata alunitele e nevoie sa fac analize de sange inainte? Adica e obligatoriu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Ai nevoie de un consult dermato.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Chiar ai așa de multe?

| Mogiojojo explică (pentru ForeverAlone97):

Am 2 pe maini si nu le suport.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru Mogiojojo):

Eu am vreo 20 pe mâini

| ForeverAlone97 a răspuns:

Mai bine lasă-ți alunițele acolo, riști să faci cancer dacă le scoți

| Adi88 a răspuns:

Buna, nu este obligatoriu.

| Mogiojojo explică (pentru Adi88):

Ai fost deja la un cabinet cu laser?

| COSTINCRAU a răspuns:

Nu cred