| FloRRe a întrebat:

:* Cam cate abdomene zilnice trebuie sa fac pentru a slabi, si cam cat as reusi sa slabesc in 2 saptamani?
:-s. Help, please! :-big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Umeiko a răspuns:

Faci cate abdomene poti. Daca faci cum spunem noi si sunt prea putine sau prea multe, ori nu ai rezolvat nimic, ori te alegi cu febra musculata toata saptamana.
In niciun caz sa nu te abtii de la mancare! Doar incearca o dieta regulata, la ore fixe! Si nu uita, nu manca pana te saturi. Mananca cat crezi ca ii ajunge.
Sper ca ti-am fost de folos happy.

4 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

100 pe seara eu cred ca ajung. Poate chiar si mai putine...thinking Depinde si de cat de grasuta esti.hee hee

| Bijou a răspuns:

Poti incerca cate 5 serii de 15 abdomene, dar facute corect

| stephanny a răspuns:

Aici e o intrebare complexa cu multe raspunsuri in principiu nu ar mai trebui sa bei carbogazoase si sa reduci consumul de carbohidrati si calorii in exces. plus de asta nu numai abdomenele te ajuta sa dai jos tesutul adipos de pe burtica. dar daca insisti cu abdomenele ar trebui sa faci exercitii pentru cel superior si inferior pentru rezultate de 100 %. cat poti slabi nu-ti poate spune nimeni pentru ca organismul tau raspunde cum consideralaughing. abdomene ai putea sa incepi cu serii de 20 x de 3 ori dim si seara. si sa maresti. eventual fa si putin jogging.

| FloRRe explică:

Adica sa dau jos din burta...ca eu asta vreau! happy.