| oana019235 a întrebat:

ce exercitii ar trebui sa fac sa scap de burta?

Fac abdomene, genoflexiuni si merg cu rolele, dar nu prea cred ca astea ajutaNu vreau sa tin dieta, pentru ca dupa ce termin s-ar putea sa ma ingras la loc si nici sa merg la sala nu pot.Deci ce ar trebui sa fac sa scap de grasime?

Funda si

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Daca vrei sa scapi de burta iti recomand sa mananci cat mai multe fructe si legume, sa bei cate un pahar de apa calda cat poti tu de fierbinte pe zi si sa faci cat mai mult sport.

| me4u a răspuns:

Ar fi bine sa alergi, sa mananci sanatos si sa te dai cu rolele cat mai des. Io mi-am luat de la www.skates.ro niste role Seba super tari si ies in fiecare zi