| Cris06 a întrebat:

ce laxative puternice stiti? Care sa aiba un efect puternic si de durata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Ceaiul de crușin este foarte bun pentru așa ceva happy

| Felys a răspuns:

Ceai de crusin,nu stiu daca e de durata,dar este puternic,il poti bea in fiecare zi, desi nu este indicat, presupun ca vrei pentru slabit, practic nu va face decat sa iti scoata apa din organism si in momentul cand nu mai bei ceaiul respectiv, organismul sa isi refaca rezerva de apa normala