| cre3atza a întrebat:

ce parere aveti despre masajul anticelulita sau capsulele cellisa?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Black a răspuns:

Sa nu iei capsule... au tot felul de prostii in ele si pot aparea diferite probleme... mai bine incerci cu sport/fitness si masaj tongue pentru ca in plus cu sportul iti faci si conditie fizica si te mai ajuta sa te relaxezi tongue

| somebodyMe34 a răspuns:

A facut mama mea si a dat jos 3 kg in 2 zile, fiind vizibila diferenta. Incearca, dar depinde de salon. Mama a facut in Turcia. peace